POSZUKIWANIA

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Biuro detektywistyczne Protektiv oferuje szereg usług związanych z poszukiwaniem osób. Poniżej przedstawiamy dokładnie zakres działań, jakie prowadzą nasi detektywi w tym zakresie.

Zaginięcia osób są sprawą, z którą bardzo często klienci zgłaszają się do biura detektywistycznego.

W każdym miesiącu w Polsce ginie bardzo dużo osób w różnym wieku, są to często złożone i trudne sprawy, które wymagają pilnej interwencji detektywów. Według statystyk policyjnych niemal każdego roku mamy do czynienia z ponad 20 tysiącami zaginięć. Przyczyn zaginięć osób jest bardzo wiele, są to np. ucieczki, nagłe wyjazdy, porwania, wypadki, choroby i załamania psychiczne. Bardzo wiele przypadków może zostać rozwiązanych pozytywnie, jeśli podejmie się szybko właściwe działania, to właśnie dlatego nasze biuro detektywistyczne oferuje profesjonalną pomoc w tej sprawie.

Kadra naszego biura doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że zlecenia dotyczące poszukiwań należy traktować z należytym wyczuciem i delikatnością. Wiemy też jak dużym i dramatycznym przeżyciem emocjonalnym dla członków rodziny czy przyjaciół jest zaginięcie bliskiej osoby. To właśnie dlatego oferujemy Państwu kompleksową pomoc opartą na doświadczeniu w realizacji tego typu zleceń oraz wiedzy naszych detektywów, dotyczącej prowadzenia działań poszukiwawczych.

Prowadzimy nasze działania na terenie Polski, jak również za granicą, a odległość nie ma dla nas znaczenia.

Istnieje wiele rodzaj poszukiwań, w których mogą pomóc nasi pracownicy m.in. poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, poszukiwanie miejsca zamieszkania danej osoby czy osób ukrywających się z różnych powodów. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i dostosowujemy plan naszych działań do konkretnych realiów, ponieważ wiemy, że każde zlecenie, dotyczące poszukiwań, jest inne. Nasze działanie jest oparte na pełnej dyskrecji.

Nasi detektywi szczegółowo zapoznają się z indywidualnym zleceniem dotyczącym poszukiwania i ustalają jak najlepszy plan działania.

Każda poszlaka jest dla nas cenna, działamy też w oparciu o skuteczne techniki detektywistyczne. Staramy się również cały czas komunikować się z naszymi klientami, którzy zgłaszają się do nas z taką sprawą, aby współdziałać razem z celu szybkiego i pomyślnego rozwiązania sprawy. Wiemy też, jak ważne jest zaufanie naszych klientów i staramy się nigdy ich nie zawieść.