PODSŁUCHY – zakładanie, wykrywanie

Profesjonalne zakładanie oraz wykrywanie podsłuchów

Biuro detektywistyczne Protektiv oferuje szereg usług związanych z podsłuchami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami działań, które w tym zakresie prowadzi nasza kadra wykwalifikowanych detektywów.

  • wykrywanie podsłuchów w autach
  • wykrywanie GPS w samochodzie
  • wykrywanie podsłuchów w urządzeniach GSM
  • sprawdzenie biur i lokali pod kątem istnienia podsłuchów

Zakres działań, dotyczących analizy podsłuchów, które prowadzimy dotyczy przede wszystkim wykrywania: podsłuchów lub lokalizatory GPS w samochodach, podsłuchów w telefonach oraz w pomieszczeniach np. w biurach czy mieszkaniach.

Urządzenia podsłuchowe często stanowią duże zagrożenia, ponieważ mogą być przyczyną kradzieży wielu cennych informacji i danych.

Jeśli jesteście Państwo zaniepokojeni lub podejrzewacie, że ktoś w ten sposób pragnie wykraść Wasze poufne dane, to możemy sprawdzić czy te przypuszczenia są słuszne. Warto rozwiać swoje obawy, ponieważ nielegalne podsłuchy mogą wyrządzić dużo szkód i przyczynić się do wyciekania wielu ważnych danych oraz poufnych informacji – osobistych i służbowych. Wykrywamy podsłuchy każdego typu – cyfrowe i analogowe m.in. dyktafony, kamery, pluskwy, szpiegowskie oprogramowania czy lokalizatory.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo, więc oferujemy kompleksowe i rzetelne usługi w celu wykrycia każdego rodzaju sprzętu szpiegującego.

Warto nam zaufać i zdecydować się na nasze usługi, ponieważ posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzaniu takich właśnie działań. W naszej pracy kierujemy się wiedzą, którą zdobyliśmy podczas licznych, udanych działań detektywistycznych. Staramy się zadowolić każdego klienta w profesjonalny sposób i nie straszne nam są żadne, nawet te najbardziej nietypowe i trudne, zlecenia. Każde działanie rozpoczynamy od rozmowy z naszym klientem, aby nasza praca była odpowiedzią na jego oczekiwania.

Duży postęp technologiczny sprawia, że łatwo założyć nielegalne urządzenie podsłuchowe.

Wiele osób pada ofiarą takiego działania i traci wiele ważnych i poufnych informacji m.in. dotyczących swojej firmy, instytucji czy życia osobistego. Detektywi biura Protektiv posiadają duże doświadczenie w wykrywaniu każdego rodzaju podsłuchu. Nasi pracownicy posiadają również profesjonalny sprzęt najwyższej jakości, który pomaga im w przeprowadzeniu tego typu działań i dokładnym sprawdzeniu pomieszczenia, urządzenia lub samochodu w celu wykrycia nielegalnego podsłuchu czy szpiegowskiego oprogramowania.